Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

dyskoteki i kluby

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Gastronomia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
djfinans



Doł±czył: 30 Maj 2006
Posty: 1
Sk±d: okolica sandomierza

PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 1:05 pm    Temat postu: dyskoteki i kluby Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
jestem dj i chce z kumplami założyć dyskotekę lub klub w Sandomierzu .Niestety nie mam pad to lokalu. Myślałem o okrąglaku niestety załatwiałem wszystko niestety jego stronę ale właściciel coś tak planuje przebudować i raczej odpada. Dlatego jeśli znacie jakieś miejsce na taką dyskotekę w granicach miasta to piszcie.
Pozdro Hubert
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
marzyciel



Doł±czył: 26 Sty 2006
Posty: 5
Sk±d: SANDOMIERZ

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysl dobry tylko z miejscem faktycznie jest kiepsko.W granicach miasta raczej nie znajdziesz nic takiego co by sie nadawało do zaadoptowania na dyskoteke albo klub muzyczny z prawdziwego zdarzenia.Dawno temu istniała dyskoteka na ulicy Błonie ale to juz było bardzo dawno i od tej pory nie ma juz nic.Potem byłą era okrąglaka.Jak tam było to chyba wie kazdy kto chodził tam:)A ostatnie czasy w miescie jest pożal sie boże Golden i ewentualnie Oskar.O dyskotekach(albo raczej pseudo dyskotekach ) w Kasztelance nie wspomne nawet bo to żenada.Słyszałem ze kiedys miało cos na kształt dyskoteki albo klubu powstac na ulicy Krakowskiej obok stacji Solo.Ale na ile to jest prawda to nie wiem.Ostatnio widziałem ze cos sie na tym placu zaczeło dziac bo robotnicy budowali cos co chyba bedzie parkingiem dla samochodów .Sadze ze to miejsce było by najrozsadniejszym miejscemna tego typu działalność.Trzymam kciuki za powodzenie w realizacji tego pomysłu.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Gastronomia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group