Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kultura kierowcĂłw

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Jeszcze inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szajmon



Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 129
Skąd: tutejszy

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 4:18 am    Temat postu: Kultura kierowcĂłw Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o kulturze kierowców?
Ja to jestem podłamany. Pewnie niektore zachowania wynikają ze słabych umiejętności niektórych kierowców, inne z braku wyobraźni.
Choć "dwupasmówka" ma już pare lat jest spora grupa kierowców, która sobie tam nie radzi. Jedzie toto 45-50 na godzinę i blokuje lewy pas.
albo ilu kierowców was przepuszcza i zatrzymuje się przed przejściem?
albo ilu pozwoli wam się włączyć do ruchu?
Ja wczoraj wpuściłem takiego z zatoczki parkingowej (nawet nie podziękował), ale on już nie pomyślał 100 metrów dalej żeby innego wpuścić. Ale kultury na drodze nie uczą też na nauce jazdy.
Normalnie codziennie obserwuję takie zjawiska.- [/b]
_________________
A ziemia okrągla jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tak to juz jest, spieszy im sie i to bardzo, bardzo...
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szajmon



Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 129
Skąd: tutejszy

PostWysłany: Nie Cze 05, 2005 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale zdarzaja sie teĹź kulturalni. I wtedy jest fajnie. Laughing
_________________
A ziemia okrągla jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Sob Cze 11, 2005 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej kultury to niektórym sporo brakuje. Taki obraz owej "kultury" szczególnie można zobaczyć w sobotę, kiedy jest wzmożony ruch w mieście. Ja miałam dzisiaj możliwość poobserwować kierowców w okolicach naszej słynnej giełdy. Oj przez te 30 minut to działo się działo. Walka o wolne darmowe miejsca parkingowe, wyzwiska wykrzykiwane przez kierowców do siebie przez uchylone okna. W niektórych przypadkach uwagi były słuszne bo kierowcy nie grzeszyli mądrością na drodze, no ale próba przejechania parkingowego to już szczyt głupoty. A wszystko z braku cierpliwości, bo się temu panu spieszyło i nie chciał poczekać dosłownie 20 sekund aby przepuścić innych użytkowników drogi. I jeszcze coś sobie tak mruczał pod nosem z wyrazem twarzy pełnym nienawiści. Myślał chyba, że jest jedynym zmotoryzowanym człowiekiem na tym świecie......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Jeszcze inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group