Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Książka Ĺźyczeń, skarg i zaĹźaleń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania



Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 37

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, cofam pytanie. OdpowiedĹş polityczna czyli Ĺźadna Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak uważasz. Ja w niczym nie kłamie było tp małe niedomówienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szajmon



Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 129
Skąd: tutejszy

PostWysłany: Nie Maj 29, 2005 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście!!!!
Ja nie kłamie tylko prawdy nie mówię Razz Razz Razz
_________________
A ziemia okrągla jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bądź śmieszny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie badz smieszny, polityku z 3 "fakultetami" Razz
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Ciebie nie mówie ignoirancie pochwal sie swoim wyksztalceniem przed szeroką rzesza uzytkownikow a potrtem bedziemy roizmawiac bo jak widze to nie moj poziom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem wiem za wysoki. A jak Cie bym zbluzgał to tez nie chamstwo ? To inna kategoria ? :>
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol



Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zachowujecie sie jak dzieciaki Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania



Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 37

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin25 napisał:
Regulamin zas wyznaczyl sobie admin i nie znaczy to ze musi on mi sie podobac. Dla mnie jest on smieszny i wcale nie zamierzam go akceptowac bo jest niezgodny z zasadami ogolnie przyjetymi na necie


Panie Marcinie, nawet jeżeli powszechnie przyjęte byłoby robienie w gościach k... na dywan w salonie, to jakbyś przyszedł do mnie i tak się zachował łeb bym Panu urwała. To nie Ty założyłeś to Forum i nie Ty będziesz mówił co wolno, a co nie. Admin zrobi co zechce, bo do tego prawo. Ma prawo usunąć ten post za niesmaczne porównanie, a mi dać bana (co pewnie by Cię ucieszyło), a ja się na niego nie obrażę za to jak przedszkolak, bo regulamin jest regulaminem i rozumiem po co jest wprowadzany. Z Twoich wypowiedzi można wnioskować, że jako polityk będziesz tak samo traktował prawo. "Łapownictwo to bezprawie. A co mnie to obchodzi, mi się to podoba. A właśnie, że będę brał." - tak ma wyglądać Twoje rajcowanie? Właśnie o tym piszą inni użytkownicy zniechęceni taką wizją demokracji. Nakłamać, dopaść stołka (dyrektora Fundacji Ziemi Sandomierskiej?), nachapać się, śmiać się w kułak z głupoty nabranych wyborców. Twoja wypowiedź, żeby głosować na tych co najmniej kłamliwie naobiecują jest przednia. Wracając do cytatu: net jest szeroki i głęboki, może pływaj tam, gdzie Ci admin, regulamin, inni użytkownicy nie będą przeszkadzali. Chociaż nudno by się może zrobiło na Forum, gdybyś się rzeczywiście obraził i z niego wyniósł. Kilka postów miałeś fantastycznych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna osoba której coś nie pasuje w moich postach, przyznam się że już to sie robi męczące. To że nie podoba mi sie regulamin moge mówić głosno i każdemu bo mam do tego prawo, nie porównuj tego do łapowek nie znasz mnie i może nie uwierzysz ale nigdy bym nie wziął.
Mam swoje zasady i chce mieć dla siebie szacunek. Nikogo nie nakłamiam do glosowania na najmniej kłamliwych ale do racjonalnego wyboru najbardziej realnego programu politycznego. Akurat uczyłem sie jak pisać program wyborczy i wiem ze nie wszystko tam napisane moze byc spelnione. To są pewne propozycje zamiary przyszlych decydentów nasjlepijej by było alby jak najwiecej z nich było zrealizwoane.
A tak na marginesie nikomu nie każe czytać swoich wypowiedzi a będe pisał zawsze i na każdy temat bo mam do tego prawo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ania



Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 37

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku, ja Ci nie odmawiam prawa do wygłaszania swoich opinii, wielorakich mądrości czy rzetelnych bredni tylko próbuję wytłumaczyć, że to jest Forum prywatne, z regulaminem i stosuj się do niego czy ci sie podoba czy nie. Nie wykłócaj się z adminem co ty możesz, a czego nie, bo robisz z siebie idiotę. Koniec. Na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podoba się co piszę to Twoja sprawa, pisze to co myśle czy Ci sie to podoba czy nie. Chcesz to czytaj nie chcesz to nie czytaj, ale jak masz dodawać takie głupie komentarze to daruj sobie. Forum nie jest prywatne tylko publiczne. A to czy robie z siebie idiotę czy nie to jest moja sprawa ( chociaz pewnie uważasz tylko tak ty i 2-3 innych użytkowników, którym nie podobają się moje teksty. Moge apelować tylko o pisanie czegoś konstruktywnego a nie obrażanie innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ....Marcin25 a czujesz się urażony Naszymi niby mało konstruktywnymi postami? Ciekawe...... SmileSmileSmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Marcin ma 3 fakultety toteż my pewnie nie możemy się do niego równać. Taki los nasz jest.
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Wto Maj 31, 2005 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak mĂłj jeden przy Jego trzech to nic Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Cze 01, 2005 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm przepraszam wszystkich urażonych. Nie zamierzam więcej pisać na temat własnego wykształcenia bo jak widać wywołuje to tylko złośliwość, posądzacie mnie też zapewnie o zadufanie w sobie ale zapewniam żę tak nie jest, zapędziłem się po prostu w odpowiedziach na posty gdyż niektóre mogły każdego lekko wyprowadzić z równowagi.
Jurij Tobie nic nie stoi na przeszkodzie ażebyś miał 4 SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Sro Cze 01, 2005 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy jak to będzie...
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Cze 01, 2005 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie co ma być...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ssi
Site Admin


Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 44
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Cze 01, 2005 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie25 pora, żeby głos zabrała admin.
To, że nie podoba Ci się regulamin możesz mówić głośno i każdemu bo masz do tego prawo. Jak zapewne zauważyłeś nie próbowałem Ci go ograniczać. Tak jak Ty tak i to Forum ma swoje zasady, nazwane właśnie regulaminem, który nie dotyczy tylko Ciebie, lecz wszystkich użytkowników. Czy się to Tobie podoba czy nie, tak będzie.
Marcin25 napisał:
A tak na marginesie nikomu nie każe czytać swoich wypowiedzi a będe pisał zawsze i na każdy temat bo mam do tego prawo

To słuszna uwaga i dobrze, że będziesz pisał na temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szajmon



Dołączył: 09 Maj 2005
Posty: 129
Skąd: tutejszy

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 4:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin25 napisał:
. Akurat uczyłem sie jak pisać program wyborczy i wiem ze nie wszystko tam napisane moze byc spelnione.


To mi teraz sporo wyjaśnia.

A nie można moić prawdy w programie wyborczym tylko stosować zagrywki populistyczne??
_________________
A ziemia okrągla jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Książka Ĺźyczeń, skarg i zaĹźaleń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group