Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Książka Ĺźyczeń, skarg i zaĹźaleń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Maj 18, 2005 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie sugeruje ale jeśli uznałeś że to może Ciebie dotyczyćto coś w tym musi być. Ja już napisalem że zaczyna mnie to nudzić i nie chce mi się kontynować tego bo do niczego ta rozmowa nie prowadzi. Radzę Ci zająć się czym innym, może popracuj nad nowym tematem w swoim dziale.
PS Zadufany w sobie to jesteś chyba TY, ja Cie nigdy nie oskarżałem 1 o nic a TY co rusz to coś nowego na mnie wymyślasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
opatowska



Dołączył: 28 Kwi 2005
Posty: 13

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin poszedl po rozum do glowy i jest regulamin forum. teraz jest czarno na bialym jakie sa prawa i obowiazki. co wolno a czego nie. gratuluje. tym bardziej sie ciesze, ze sam o to postulowalem.
pozdrawiam wszystkich zmartwionych Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym słowem admin może sobie robić co mu się żywnie podoba.
Ciekawe skąd wyciągnął taki regulamin, na innych forach regulaminy owszem są ale nie dają takich praw adminowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie25 daj już spokój, odpuść. Po to jest regulamin aby go przestrzegać. A admin jest po to aby ustalać zasady i pilnować porządku. Tak jest czy Ci się to podoba czy nie.
pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko pilnowaniu, ale są pewne granice, np nie powinien się mieszać w treść tego co ktoś pisze pod warunkiem że nie jest to obraźliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ssi
Site Admin


Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 44
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdym forum admin może wszystko. Na tym forum admin nie mieszał i nie miesza się w treść tego co piszą użytkownicy. Admin nie ma też zamiaru wyjaśniać Ci po co się pisze na temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie prosze o zadne wyjasnienia ja juz wiem jak tu jest mam porownanie z innymi forami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ssi
Site Admin


Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 44
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A miej sobie chłpoie te głupią satysfakcje. Odpuszczam bo ta klotnia nie ma sensu z uwagi na nierówną pozycję stron i tak zrobisz co ze chcesz ale pokazuje to Twoj szacunek do użytkowników a to przecież oni tworzą forum. Po Twoich interwencjach spadlo wyraźnie zainteresowanie ale to Cie akurat mało obchodzi-- lepiej i ciekawiej straszyć banem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin25!
Czy Ty w ogole czytasz to co piszesz? Smile
Jesli stwierdzasz ze klotnia jest potrzebna, aby moc wymieniac zdania, tzn ze musisz sie jeszcze wiele nauczyc.
Poza tym z tego co wszyscy widzimy - admin Cie nie zbanowal, ani banem nie straszyl... Jest regulamin wiec nalezy go przestrzegac.

pozdrawiam!
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin25!
Jeszcze niedawno uważałam, że potrafię słuchać innych i zrozumieć ich intencje. Ale właśnie poniosłam straszną porażkę w tym względzie:(
JA PO PROSTU NIE WIEM O CO CI CHODZI?????????????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się mnie uczepiliście. Ja po prostu pisze to co myśle. Nie podoba mi się to co się dzieje na tym forum i tyle. Nie wiem w czym Ty mnie nie rozumiesz. Pisze najprościej jak mogę bo z niektórymi tak trzeba.
Mixer ja się nie musze juz niczego uczyc mam 3 fakultety i mi to wystarczy, a admin mnie juz banem straszyl poczytaj sobie dokladnie. Regulamin zas wyznaczyl sobie admin i nie znaczy to ze musi on mi sie podobac. Dla mnie jest on smieszny i wcale nie zamierzam go akceptowac bo jest niezgodny z zasadami ogolnie przyjetymi na necie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz myślę, że to nie chodziło o te fakultety.......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowokator



Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 29

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 2:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin25. Napiszę najprościej jak mogę, bo z niektórymi tak trzeba. Piszę to co myślę. I nie czepiam się Ciebie. Mam tylko nieco inne zdanie na niektóre sprawy, co dla Ciebie jest nie do przyjęcia. Nie interesuje Cię zdanie innych, bo tylko Twoje jest właściwe. Nie uznajesz i nie akceptujesz żadnych zasad, bo tylko Twoje są słuszne. Nawet nie czytasz uważnie tego co inni napisali. Nie zamierzasz niczego się już uczyć, bo 3 fakultety Ci wystarczą. Może jednak powinieneś nauczyć się słuchać innych? Szczególnie zdradzając chęci startowania na radnego w najbliższych wyborach.
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że bycie radnym to nie przywilej, lecz przede wszystkim obowiązek. Między innymi bardzo ważnym jest słuchanie i liczenie się z głosem i zdaniem innych (wyborców). Nie traktowanie ludzi jak idiotów, bo skończyli zaledwie 1 fakultet, a co dopiero żadnego.
W mieście bez wątpienia potrzebni są ludzie młodzi i wykształceni. Tacy, którzy są gotowi poświęcić swój czas, wiedzę i zdolności, ażeby służyć innym.
Jeśli jednak uważasz, że nie mam racji... powinieneś być może zostać naukowcem, a nie radnym.
Zanim cokolwiek odpowiesz zastanów się nad tym co napiszesz.
_________________
IdĹşta przez zboĹźe, we wsi Moskal stoi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęscie to forum daje pewną anonimowość. Nikomu nie narzucam swojego zdania zresztą nawet jeśli bym próbował to i tak nic by to nie dało, a że bronie swojego zdania - cóż każdy ma do tego prawo tak samo jak prawo wypowiadania się na dowolny temat.
I jeszcze raz powtarzam że nikogo nie chce urazić tonem swoich wypowiedzi ale ręcę mi opadają jak czytam niektóre posty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ania



Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 37

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, zwłaszcza swoje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurij



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 98
Skąd: Esende

PostWysłany: Sro Maj 25, 2005 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
pomyśl - jeśli potrafisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda boli ??? Walcze z wszystkimi jak widać ale jakoś się tym nie przejmuje bo jak dotąd nikt z was nie napisał niczego mądrego. Dokuczyć można każdemu jeśli się chce wam wszystkim to wychodzi świetnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ania



Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 37

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno. Panie Marcinie25, niedawno chwaliłeś sie studiowaniem na dwóch kierunkach, teraz piszesz o trzech posiadanych fakultetach. To będzie razem 5 ?!!! Chyba, że te dwa studiowane skończyłeś niedawno. Nic nie powiedziałeś o zakończeniu tamtych studiów. Gratulacje.
P.S. Z czego ten trzeci fakultet (albo trzy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku kończe SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Książka Ĺźyczeń, skarg i zaĹźaleń Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group