Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Otoczenie fontanny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Sezon turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzyciel



Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 5
Skąd: SANDOMIERZ

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:58 pm    Temat postu: Otoczenie fontanny Odpowiedz z cytatem

Ciekawi mnie jak bedzie wygladało otoczenie fontanny na małym rynku.Nie chodzi mi osobiscie o ławki czy kwietniki.Raczej chodzi mi o zamkniecie widoku jakim sa stragany obecnie tam stojace,odrapany i sypiacy sie mur oraz sciana budynku nalezaca do Caritasu.A także elewacja budynku stojacego obok tegoż muru.Nie dodaje ona uroku temu miejscu i nie bedzie zbyt pieknie wygladac na tle fontanny .Turysci którzy beda ogladac ten nowy w naszym miescie element arhitektoniczny moga poczuc sie nieco zniesmaczeni takim widokiem.Również ważnym elementem jest nawierzchnia która podczas budowania wyżej wymienionej atrakcji zniszczono w wielu miejscach.Interesuje mnie czy w planach nie ma zmiany i naprawy tego co zniszczono,oraz czy włodarze nie beda sie wstydzic oddajac uroczyscie mieszkańcom fontanne,która bedzie sie znajdowaął na tle starego muru który szpeci cały widok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maggot :p



Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wygląda jak wyglądało haha Very Happy. Napisy i stragany są wciąż widoczne Wink.
Jestem zaprawdę zachwycona tym widokiem i ta całą fontanną , która wygląda jak... wanna z prysznicem :].

_________________
Mannaheim, Old Midgard all your wally start to tumble down...
May the tree be reborn from the ash it will grow again...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azgar1



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 11:21 am    Temat postu: Fontanna - cos okropnego Odpowiedz z cytatem

Jak można było wybudować taką fontanne na rynku starego miasta?

Sam bym zrobił lepszy projekt - nawet gotowe figurki dostepne w sprzedazy bylyby lepszym rozwiazaniem nize te prostokonty i kilka rurek sikajacych na 50 cm woda.

Fontanna powinna byc miejscem gdzie turysta chetnie zrobilby sobie pamiatkowe zdjecie.

Fontanna powinna byc wizerunkiem ktory sie zapamieta i skojarzy z miastem.

Ech szkoda gadac.
_________________
Kocham Sandomierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem że fontanna ma być przebudowana, tzn dobudują figurkę w środku.
Ale i tak najważniejsza jest zmiana otoczenia fontanny, tzn wymiana płyty, zagospodarowanie miejsca wokół ( zieleń mur przy szpitalu, usunięcie szkaradnych straganów )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Sezon turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group