Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WIELKI KONKURS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Zmiany w mieście
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zadowolony



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 06, 2006 10:58 pm    Temat postu: WIELKI KONKURS Odpowiedz z cytatem

Z duĹźym zadowoleniem przyjąłem ogłoszenie przez jednego z radnych „Wielkiego konkursu”. Wiadomość tą wyczytałem w „Echu Powiśla” z dnia 3 marca 2006.

Cytuję: „(…) w tym roku jest dwadzieścia tysięcy na szlaki rowerowe, ale „konia z rzędem” temu, kto powie mi, co miasto przez to rozumie i jak jest do tego przygotowane i czy naprawdę zamierza realizować szlaki rowerowe. KtĂłre i jakie pytam.”

Bardzo chętnie wezmę udział w tym konkursie, bo wydaje mi się, że znam odpowiedzi na te pytania, jednakże w tekście nie znalazłem wiadomości gdzie i do kiedy można je zgłaszać. Bardzo proszę o udostępnienie mi tych informacji. Zaimponowała mi postawa radnego i ufundowanie przez niego tak cennej nagrody. Wydaje się tu mniej ważna rasa konia, choć chciałbym i to wiedzieć, ważne dla mnie by nie był to kuc.

Liczę na duży udział mieszkańców w tak atrakcyjnym konkursie. Gratuluję dobrego pomysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogidogi



Dołączył: 03 Sie 2005
Posty: 11

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ciekawy zestaw pytań... a Ty nie bądź taki zadowolony i pewny siebie, że wygrasz! Chętnie podejmę to wyzwanie i też udzielę paru trafnych odpowiedzi. Jeśli to nawet będzie kuc...... to będę jeździł na kucaka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja mam kilka zdań na ten temat.. a są to proste odpowiedzi, tak proste - że koń by się uśmiał!

Cool
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zadowolony



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal niestety nie wiem, gdzie można kierować odpowiedzi. Bardzo mnie też nurtuje, jaki to będzie koń. Chciałbym ogłosić wśród odwiedzających to forum - ankietę, jaki to będzie koń. Oto niektóre propozycje:

-konik garbusek
-o-koń
-koń na biegunach
-pegaz
-koń-duktor
-koń trojański
-koń-feransjer
-koń szachowy.

A może poprosu, znowu zrobią nas w konia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

im chodzi o głos paszczą! Laughing


" patataj patataj patataj...... - IHHHHAAAAAAAAAAAAAAA "
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Zmiany w mieście Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group